Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

II. Prague Deaf Tennis Cup


Letos vyhrál rakouský tým, ale to radši připomínáme, že oba dvojčata bratři Schinnererovi je šampióni. Titul si z Prague Deaf Cup odevzdali.
Druhý ročník Mezinárodního tenisového turnaje neslyšících v Praze absolvovalo deset tenistů a navštěvovalo také dvacet hostů v sportovní areálu v Radlicích. Naši týmu se jmenují Roman Lupoměský a Karel Saitl, který je nejstarší tým našeho svazu. Turnaj, jež je zařazen do tabulkového systému každý kapitán s kapitánem, podle podobnému systému WORLD CUP v Dusseldorfu.
     
První zápas našeho týmu přinesl "velké štěstí", protože v nizozemské skupině B neměla silnější kláních hráči. Náš tým byl automatizován třikrát po výhrách.


Druhý zápas, rakouský tým postavil Olivera Schinnerera, když přehrál s nizozemským Stevenem Kroisem, nasazený třetí v celé Nizozemsku! Oba hráči byli jako gladiátoři, v zápase oba vyrovnalo po druhé sady 7/6, 6/7, třetí sady vzdal Kroise sám, kvůli raněním paže. Další zápas Florian Schinnerer měl v pohodě a podlehl obhájci nad nizozemským Kokem 6/3 a 6/2. Ve čtyřhře, v němž se utkali z nizozemského týmu, kteří střídavě nastupoval jako náhradní Erwin Munne s Kokem proti bratři Schinnererovi, ale rakouský tým opět vyhrál 6/2 a 6/3.
        

Během rána až do poledne bylo polojasno, po dvou hodiny počasí začalo změnit s deštěm. Turnaje byl přerušen, kvůli deštěm místo nahradit v antukovém halu. První finále bylo fantazie, když Roman Lupoměský probojoval s rakouským Florianem Schinnererem po třísetové bitvě, ale nakonec v něm zklámal a prohrál 6/3, 3/6 a 5/7. Druhý zápas našeho týmu Karel Saitl nedokázal v obou setech držet. Výsledek prohrál p. Saitl 0/6 a 1/6. Třetí zápas našeho týmu odvolán byl, z důvodu panu Saitla byl raněn. O třetí místo nastupovali oba z nizozemského týmu A a B. Celkový výsledek vyhrál nizozemský tým A.


Náš svaz chce poděkovat sponzorům od firem GIGA Sport z Průhonic, ISO SPEED z Brna a Český porcelán z Dubí. Náš svaz byl velice zklamán, že během srpnovém jednání na ústředí ČTS panu Nechutnýmu, které by rád ty věci poskytl pro Mezinárodní tenisový turnaj, ale my nedostali je. Nedůvěřuje ho.

1 místo Wien, Rakousko
2 místo ČTKN Praha, Česká republika
3 místo Eindhoven A, Nizozemsko
4 místo Eindhoven B, NizozemskoRaymand Custers, Eindhoven, NL 0 0
Karel Saitl, ČTSN, CZ 6 6

Kees Jan Dankers, Eindhoven, NL 1 1
Roman Lupoměský, ČTSN, CZ 6 6

Custers, Dankers, Eindhoven, NL 2 4
Lupoměský, Saitl, ČTSN, CZ 6 6

Eindhoven, NL - ČTSN, CZ 0 3

Oliver Schinnerer, Wien, AUT 6 7
Steven Kroese, Eindhoven, NL 7 6

Florian Schinnerer, Wien, AUT 6 6
Gabriel Kok, Eindhoven, NL 3 2

Schinnerer, Schinnerer, Wien , AUT 6 6
Munne, Kok, Eindhoven, NL 2 3

Wien, AUT - Eindhoven, NL 3 0

Finále
Roman Lupoměský, ČTSN, CZ 6 3 5
Florian Schinnerer, Wien, AUT 3 6 7

Oliver Schinnerer, Wien, AUT 6 6
Karel Saitl, ČTSN, CZ 0 1

Lupoměský, Saitl, ČTSN, CZ
Schinnerer, Wien, AUT

ČTSN, CZ - Wien, AUT 0 3

O třetí místo
Raymand Gusters, Eindhoven, NL 2 1
Gabriel Kok, Eindhoven, NL 6 6

Jak Kess Dankers, Eindhoven, NL 2 3
Edwin Munne, Eindhoven, NL 6 6

Raymond, Kess, Eindhoven, NL 3 0
Edwin, Kroese, Eindhoven, NL 6 6

Eindhoven B, NL - Eindhoven A, NL 0 3

TOPlist
ČTSN 2014