Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Vánoční turnaj


Turnaj se konal před vánocemi v tenisové hale v Hostiváři
Zvítězil neslyšící Roman Lupoměský z Prahy. Pět neslyšících prohrálo, i včetně prvního nasazeného v České republice Víta Procházky z Plzně. Na kurty nastoupil po tříměsíční pauze kvůli zranění dolní končetiny. Soupěřil ve finále s favorizovaným Lupoměským. Po dvou hodinové hře Lupoměský oslabil síly, zatímco jeho servic i forhend byl dobrý. Nakonec vyhrál 6/0 a 7/6.


V semifinále čekal neslyšící Milan Eichler na soupěře, nedoslýchavého Procházku. Jeho atmosféra byla velká trpělivost a nepodařilo se mu ani jeden vítězný set. Milan Eichler prohrál 0/6 a 2/6.Neslyšící Lupoměský v semifinále nastoupil proti neslyšícímu Karlu Saitlovi z Prahy. V první sadě získal jen dva body, ale neuspěl ani v další druhé sadě. Celkem výsledek byl 6/2 a 6/0.


Po utkání společně s neslyšícími tenisty i hosté oslavili připítkem starý roke. Součásný jednatel i tenista Roman Lupoměský daroval věci i poháry. Také chtěl by poděkovat Giga Sport paní Říhové, která byla patronem Českého tenisového svazu neslyšících již dva roky.
           
O 5. místo

Herzán Kameník 6/2O 3. místo

Eichler Saitl 2/6, 6/4 a 3/6Finále

Lupoměský Procházka 6/0 a 7/6Setkal jsem se osobně s legendou tenistou neslyšícím Škoumachem V Praze.


TOPlist
ČTSN 2014