Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Zpráva/výsledky: VI. Praha Open


VI. Praha Open v tenisu neslyšících

Český tenisový svaz neslyšících pořádal letos již pošesté tenisový turnaj.
Letošní titul VI. Praha Open jasně získal Robert Novák. Dva aktivnější antukáři ? Roman Lupoměský
a Viktor Procházka se bohužel turnaje nezúčastnili. Ve finále prohrál Antonín Demeter, který podle svých slov právě není ve skvělé kondici, ale přesto zvládl pět zápasů. Pro Roberta Nováka nebylo vítězství žádným překvapením, i když podle Romana Lupoměského, který zápasy napjatě pozoroval, nepromýšlel žádnou složitou techniku hry. Zápas byl však pro něj jednoduchý, protože se soupeři dopouštěli častých chyb.
Dostavily se jenom dvě závodnice, Provalilová z Brna a Plůhařová z Prahy, takže se ženský turnaj musel zrušit. Obě tenistky tedy statečně bojovaly s muži. Přestože prohrávaly a do konce utkání se jim nepodařilo zvítězit, dostalo se jim od ředitele turnaje veliké uznání, gratulace a přání hodně zdaru ve sportu.
Napsal: Roman Lupoměský

VI. ročníku Praha Open v tenisu žen a mužů neslyšících se zúčastnilo 11 tenistů, 9 mužů a 2 ženy. I přes vysoké teplotní podmínky se hráči snažili podat maximální výkon a mohli jsme tak vidět zajímavé duely. Hrálo se na 9 vítězných gamů. Turnaje se zúčastnil také náš nejlepší tenista Robert Novák, který byl pasován na favorita soutěže. Během turnaje nás překvapil Šimon Sedláček, který se vrátil k tenisu po dlouhé odmlce a v základní skupině porazil Milana Eichlera (9:4), Tomáše Kosejka (9:6) a Zděnka Žáka (9:4). Nakonec ve finálové skupině, kde se hrálo už jen na jeden set, hráli Robert Novák, Aleš Matuškovič a Antonín Demeter:
Demeter - Matuškovič 6:4
Demeter - Novák 0:1 skreč
Novák - Matuškovič 6:1
Letošní VI. Praha Open vyhrál Robert Novák, druhé místo obsadil Antonín Demeter a třetí Aleš Matuškovič. Tímto všem finalistům blahopřejeme a děkujeme všem ostatním za účast v turnaji.
Seznam zúčastněných:
Demeter
Doubravský
Eichler
Hošek
Kosejk
Matuškovič
Novák
Pluhařová
Provalilová
Sedláček
Žák
Napsal: Antonín Demeter

        


  


TOPlist
ČTSN 2014