Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Telegram sobotní turnaje v Brně


Junior Kegl, kterému je nyní šestnáct a půl roku, je prý stále výkonnější. Hrál opravdu na maximum. Se všemi třemi spoluhráči, se kterými se utkal, vyhrál. Má na svém kontě tři vítězné tituly letošního roku, tedy Brněnský Pohár, IV. Škodovka Open a II. Brno Open. Pan Lupoměský nebyl ve hře s ním úspěšný, takže by se rád poučil z jeho zkušeností. Letos se pan Lupoměský dvakrát dostal do finále, ale nepodařilo se mu vyhrát. Junior Kegl se svou novou raketou se žlutou značkou Prince - proto mu říkáme, že se stane jakoby mladým princem - tedy nejlepším hráčem hráčů od střední Evropy až do východní Evropy. Jeho kariéru, zdá se, půjde ještě výš..
Dále jediný ze dvou hráčů přišel z Bratislavy. Pan Hanudel je zkušenější hráč, nedávno se účastnil na ME v Rumunsku, kde nepostoupil do osmifinále. Kvůli té skupině francouzského kohouta, kde jeden z nich byl nejsilnější hráč světa, panu Hanudelovi nevyšla šance. V Brně se účastnil turnaje poprvé v rámci ČTSN. Jeho výsledky byly slušné, tedy dvě prohry a jedna výhra. Čtvrté místo se dostalo panu Saitlovi, který prohrál celkem třikrát. Zápasy pro něj byly fyzicky i psychicky velmi náročné, neboť neměl žádnou pauzu mezi dvousetovými zápasy.
Výsledek dvouhry mužů:
Saitl - Lupoměský 4:6, 4:6
Kegl - Hanudel 6:1, 6:2
Kegl - Lupoměský 6:1, 6:2
Saitl - Hanudel 5:7, 1:6
Kegl - Saitl 6:1, 6:3
Lupoměský - Hanudel 6:4, 6:1

     
     
     


TOPlist
ČTSN 2014