Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

I. Prague Deaf Tennis Cup


ČR DÁNSKO

1 : 4I. ročník mezinárodní tenisový

turnaj neslyšících

v Praze17. září 2005tenisových dvorců Sportovní areál

TJ Radlice, Praha 5Sponzoři:
Výsledkydvouhry

1.Žák 1 Kentyder 6

2.Čechaček 2 Nygaard 6


čtyřhry

3.Čecháček - Lupomeský 1 Nygaard -Ster 6

dvouhry

4. Lupomeský 6 Hausen 3

5. Žák 2 Hausen 6
Zklamal domácího týmu


V měsíci září se konalo neoficiální utkání ČR ? Dánsko v tenisovém halu v Praze 5 Radlice.

Letos domácí tým prohrál s Dánskem 1:4. Zděnek Žák v prvním zápase prohrál.
  
Zděnek Žák v prvním zápase prohrál. Poslední zápas Zděnek Žák zase zklamal a prohrál 2/6. Poslední zápas Zděnek Žák zase zklamal a prohrál 2/6.Druhý zápas Petr Čecháček bojoval s Nygaardem, ale se v zápase rozrušilo, pak už neměl dobrou energií. Dokonce jej prohrál 2/6.
  
Třetím zápasem překvapivý úspěch Roman Lupoměský, jenž v zápase následovalo 2/2, pak už začínal jako favorit a po zlepšení výkonu zvítězil 6/3.
  
Třetím zápasem překvapivý úspěch Roman Lupoměský,   Čtvrtý zápas ve čtyřhře se odehrál mezi Roman Lupoměským a Petrem Čecháčkem, ale po zápase zůstal bodově stejný.

Zaslouženě tak zvítezili danští neslyšící deblové hry.
  

Co bylo příčinou, že náš tým nebyl úspěšný?

Podle toho názoru, je neúspěch způsobený. Druhým domácím nasazeným se stal Robert Novák z Prahy, ale se ten nezúčastnil. Neboť se rozhodl, že jej nahradní Zděnek Žák z Prahy. Ten nastoupil již poprvé, řekl to Roman Lupoměský, prezident ČTSN.

Chtěl bych poděkovat dárcům firmám Český porcelán, a.s. z Dubí generální ředitele Ing. Feixovi, který se stal patronem naších neslyšících hráčů, a rovněž vřele poskytnutí vybavení pro akci, které darovala paní Říhová, manažerka GIGA Sport
        .TOPlist
ČTSN 2014