Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Výsledky IX. Praha Open


Nedoslýchavý přeborník ze Slovinska poprvé přišel po osmé devatý ročník Praha Open v tenise v Praze automaticky převzal své trofeje.

Ten ve finále s Lupoměským poradil po dvou setech 6:2 a 6:1. Dlouholetý antukař Lupoměský jako lepší hráč republiky, prý reagoval, že vždycky mě utěšilo při utkání venku na antukách, kvůli počasí děšti, než v halu, kdy se hrálo část v dopoledních i pokračování na celých odpoledních hodinách. Tam prostor byl dobrý, ale rychlejší povrch při podání Slovinského na míčů, který Lupoměský čekal a byl tvrdě práce. Čtyřikrát tri-ebreaky se mu nepodařilo dát víc bodů. Nakonec prý prohrál a usmíval se.

Finále:

Kegl Lupoměský 6:2 a 6:1

Ten přeborník ze Slovinska miluje Česko, často jezdí se svým otcem na turnajů po republice i na Slovensku a nasbíral několik trofeje. Jeho výkon nastal dobrý a cítí ho fyzicky nahoře. Na Deaf-lympiadě v Sofii bude pro něj znamenat střední či vysoký úspěch, dodal Lupoměský. Ještě ho gratuluje a pevně drží na palci!

Do semifinále Karel Saitl z Prahy, což po pátý nebo víc se ho dostaly třetí místo sebou. Ten proti Milanu Eichlerovi, který v prvním setu ho neuspěl a na druhý set si oba byli vyrovnáni, ale ve trie-breaku Saitl měl dokážu to vyhrát.

Semifinále:

Eichler Saitl 2:6 a 6:7(4)TOPlist
ČTSN 2014