Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

12. ročník tenisového turnaje Praha Open


Propozice turnaje

- Kategorie turnaje:
hlavní soutěž dvouhra (ne)registrovaných mužů (případná dvouhra (ne)registrovaných mládeže od 16 let

propozice2_2016.pdf
- Právo startu:
turnaj se hraje jako otevřený, právo startu má každý (ne)registrovaný hráč. Hraje se bez rozdílu věkových kategorií.
- Termín turnaje:
zahájení 24. září 2016 tj.: sobota v 8:00 hodin (losování), začátek turnaje od 9:00 hodin a ukončení (podvečer) bude upřesněno dle průběhu turnaje
- Místo konání turnaje:
na ulici Bruslařská, Hostivař Praha 10 (Centrum sportovní areál ? tenisových kurtů)
- Hrací systém:
hrací systém je použit kombinovaný, tzn.: skupinový a vyřazovací systém. V úvodu turnaje budou hráči (dvojice či trojice) dle kvality rozděleni do skupin, odkud se bude losovat do jednotlivých skupin. Do semifinále i finále následně postupují hráči, kteří budou (bude pavouk) a (na 2 vítězné sady). V případě málo účastníků v každé ze skupin bude hrací systém upraven vedením turnaje.
- Rozhodování:
po dohodě hráčů může nehrající hráč ze skupiny rozhodovat zápas.
- Tenisové míče:
dodává pro celý turnaj pořadatel.
- Startovné:
Startovné je ve dvouhrách mužů a mládeže činí 170 českých korun (jednotlivce) a ještě přispět příspěvek formou dárcovské DMS, jednoduchým způsobem poslat zprávu ve tvaru DMS NESLYSICIM na číslo 87 777. Cena DMS je 30 Kč, ze kterých projekt ?Za odstranění komunikační bariéry neslyšících ? dostane 28,50 Kč. Odesláním zprávy ve tvaru DMS NESLYSICIM můžete podpořit pořízení technického vybavení pro chod výzkumu znakového jazyka. Více informací najdete na www.darcovskasms.cz a www.neslysicisnadeji.org na menu ?Chcete pomoci?.
- Ceny:
Vítězové se umístí na 1,2 a 3 místo obdrží poháry a malé dárky.
- Přihlášky:
Zájemci se mohou přihlašovat na e-mailové adrese: ctsn°seznam.cz či na číslo mobil na 776106780, ale nejpozději do 23. září 2016!
- Závěrečná ustanovení:
Veškeré připomínky přijímá vedení turnaje. Direktoriát turnaje si v případech vyhrazuje právo provést změny v pravidlech tohoto turnaje. Se změnami pak vedení turnaje musí seznámit všechny účastníky vhodnou formou.
- Direktoriát turnaje:
Roman Lupoměský
Těšíme se na Vaši účast!
TOPlist
ČTSN 2014