Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Tenisový Cup memoriál Adolfa Nebřenského


Český tenisový svaz neslyšících zahájí zimní sezónu tenisovým turnajem neslyšících mužů a mládeže pod názvem Tenisový Cup memoriál Adolfa Nebřenského, který se stal druhým československým olympionikem v historii neslyšících tenistů. Podrobnosti viz propozice.

Propozice tenisového turnaje

Kategorie turnaje: hlavní soutěž tenisová dvouhra
Startování turnaje: se hraje neomezeně, právo startu má každý neregistrovaný hráč. Hraje se bez rozdílu věkových kategorií.
Termín turnaje: sobota 3. prosince 2016, zahájení v 7:30 (losování), začátek turnaje v 8 hodin a ukončení večer bude upřesněno dle průběhu turnaje.
Místo turnaje: Centrum sportovní areál Hostivař, na ulici Bruslařská, Hostivař Praha 10, v nafukovacích halách.
Hrací systém: dvě možnosti výběru na skupinový či vyřazovací systém dle počtu hráčů. Bude domluveno na místě.
Tenisové míče: dodává pro celý turnaj pořadatel.
Startovné: ve dvouhrách mužů a mládeže od 16 let činí 250 Kč pro jednotlivce, pro případ příspěvku na pomoci formou dárcovské DMS zaplatíte pouze 220 Kč, jednoduchým způsobem poslat zprávu ve tvaru DMS NESLYSICIM na číslo 87 777. Cena DMS je 30 Kč, ze kterých projektu Za odstranění komunikační bariéry neslyšících dostane 28,50 Kč. Odesláním zprávy ve tvaru DMS NESLYSICIM můžete podpořit neslyšící uživatele znakového jazyka. Více informací najdete na odkazu: www.neslysicisnadeji.org.
Ceny: vítězové na prvním až třetím místě obdrží poháry a malé dárky.
Přihlášky: zájemci se mohou přihlašovat na emailové adrese: ctsn()seznam.cz či na SMS 776106780, nejpozději do 1. prosince 2016.
Závěrečná ustanovení: veškeré připomínky přijímá vedení turnaje. Direktoriát turnaje si vyhrazuje právo provést změny v pravidlech, se změnami pak vedení turnaje musí seznámit hráče vhodnou formou.
Těšíme se na Vaši účast a zdar tenisu.TOPlist
ČTSN 2014