Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Tenisová akce k příležitosti 15. výročí založení našeho svazu
Vážení neslyšící tenisoví hráči,
Dovolte nám Vás jménem Českého tenisového svazu neslyšících pozvat na tenisovou akci k příležitosti 15. výročí založení tohoto svazu. Akce se uskuteční dne 28. září 2019 a bude konána pod svým tradičním názvem Praha Open, kterou již jistě znáte.

Rádi bychom proto současné i bývalé členy a příznivce pozvali do Prahy na oslavu tenisu a 15 výročí založení ČTSN. V příloze si můžete přečíst důležité informace na plakátku. Neváhejte prosím v případě dotazů či nejasností kontaktovat náš svaz, rádi se o Vás postaráme a samozřejmostí je komunikace prostřednictvím e-mailu.
Těšíme se na setkání.

Obecné informace:
Kdy: 28. září 2019 od 8 hodin
Kde: TK Neridé, V Chotejně 700/7, Praha 10
Organizátor: ČTSN
Kategorie: mládež od 16 let a muži bez omezení věku
Hrací systém: bude vyhlášen na místě turnaje v hale ? povrch
Pravidla turnaje: hraje se podle počtu hráčů na místě, zápas se vždy hraje na dvě vítězné sady
Míče: míče k dispozici bude vydávat náš svaz
Vklad: 260 Kč pro hráče
Ceny: po akci předávaní cen vítězům, nejlepší hráči obdrží ocenění s dárky, po ukončení na místě malá oslavy ? pohoštění.
Přihlášky: přihlašujte se nejpozději do 22. září 2019 na e-mail. Pro potvrzení je nutné zaslat peníze na účet: 1861455001/5500. V případě platby na místě nás prosím kontaktujte e-mailem.
TOPlist
ČTSN 2014