Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Zprávička o výsledku tenisu


Konal se již 16. ročník tenisové akce. Naše tenisová tradice neslyšících se traduje od osobností olympioniků, například Vojtěcha Vacka a Adolfa Nebřenského.
Na turnaji nechyběl též slovinský reprezentant, finále zase po brněnském turnaji vyhrál hladce nad antukářem Lupoměském. Lupoměský hrál velmi dobře, ale na vítěze nestačil technikou ani výkonem. Slovinec měl forhend rychlejší od základní čáry, ale slabší techniku.
Pan Lupoměský prohlásil, že neviděl a neznal tak talentovaného reprezentanta jako je sluchově postižený Šmejdek, který poprvé obdržel medaile z Deaflympiády, naposled po víc než 40 letech. Šmejdek je reprezentant stejně jako Slovinec, ale Slovinec často cestuje po turnajích v Česku a na Slovensku, na rozdíl od Šmejdka. Nevidí ho reprezentovat český sport neslyšících, ani se neúčastní Mistrovství ČR pro neslyšící v tenise. Rovněž Lupoměský se domníval, že Šmejdek neměl velkou sílu, ale docela dobrou techniku při hrách s přesnými čárami. Slovinec už je v mužské kategorii. Zatímco nemá ve svojí sbírce medaile z Deaflympiady, ale oběma blahopřejeme jménem ČTSN, přejeme hodně dalších sportovních úspěchů a těšíme se na jejich výsledky.

Lupoměský - Eichler 6:3, 6:2
Kegl - Saitl 6:2, 6:0
Lupoměský - Saitl 6:2, 6:0
Kegl - Eichler 6:0, 6:0
Lupoměský - Kegl 0:6, 1:6
Saitl - Eichler 6:3, 6:1


              


TOPlist
ČTSN 2014