Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

IV. Praha Open


Český tenisový svaz neslyšících čekal na Novákův návrat již dva roky, letos vyhrál svůj první titul v letní sezoně na antuce.
V prvním utkání porazil Novák Saitla 6/2 a 6/1, díky podanému výbornému servisu. Ve druhém utkání Eichler se utkal s Herzánem 6/4 a 7/5, ale Eichler vůbec netrénoval asi celých šest měsíců, proto poklesl jeho výkon. Poté Eichler ve třetím utkání hrál se Saitlem, ale trochu ho zradila křeč na právé noze a neobhajil tak ani vítězný set. Celkem tedy Saitl vyhrál na 6/3 a 6/3. Čtvrté utkání Novák porazil hladce Herzána 6/0 a 6/0. Páté utkání bylo již pro hráče vyčerpávající, Novák proti Eichlerovi 4/1, který to sám vzdal ze zdravotních důvodů. V posledním utkání Saitl měl slabší výkon, ale vyhrál nad Herzánem 6/2 a 6/1.
ČTSN gratuloval k vítězství pana Nováka a sdělil, aby náš tým společně s neslyšícím tenistou Novákem zahráli na IV. Prague Deaf Tennis Cup, který se koná 30.srpna 2008 v Praze, kde bude hrát tým neslyšících tenistů z Belgie a i možná z Anglie. Náš český tým bude mít fantastický souboj a vítězství nad nimi, poznamenal Český tenisový svaz neslyšících.

          


TOPlist
ČTSN 2014