Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Informace o MŠMT ČR, odbor sportu.


Jinak o MŠMT ČR jsem slyšel, že asi nedostalo peníze z EU, neboť na ministerstvu nebyl kompkatní tým, podle aktuality bývalé ministryně Kutchové (SZ) se snažila projednávat s resorty podvýboru školství, aby byla urychleně do poloviny října 2007 příznána dotace EK.
Pan ředitel Husák, MŠMT ČR, odbor sportu odešel ze své funkce, mrzí mě to. Reagovala mi jediná dlouholetá sekretářka ředitele, že pan PeadDr. Vosyka je součásně pověřen řízením odboru 50 místo.
Letošní rok 2008 budu moci napsát nový projekt včetně ostatních programů, tedy jako předminulý rok a minulý rok.
Přečetl jsem vyhlašení programů pro 2008 a měl bych zájem jen o Program č.1 Sportovní reprezenace ČR, co by bylo podmínkou v případě přípravy dvou neslyšících, kteří chtějí se zúčast v tenise na ME neslyšících v Rumunsku. Bude možné hradit pro ně peníze a ubytování od MŠMT ČR, odbor sportu? Reagovala to MŠMT ČR, odbor sportu, že finanční prostředky na reprezentaci ČR nelze získat od MŠMT ČR, odbor sportu pro jednotlivé o.s. Český tenisový svaz neslyšících jako samostátné tenisové organizace může dostat finance pouze tzv. Ostatních dotací. Na reprezentaci může ČTSN se obrátit pouze přes střešní organizaci na UZPS- Unie zdravotně postižených sportovců.


TOPlist
ČTSN 2014