Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Letos bude dotace nebo žádná?


Náš tenisový svaz neslyšících čeká na zvažení dotace Ministerstva školství a tělovýchovy, odboru sportu, které nás informovalo o tom, že ještě komise nerozhodla o našem projektu, o který jsem se žádal již půl roku předem. Minulý pátek 11.7.2008 jsem konzultoval s ředitelem PeadDr. Vosykou, který je v čele MŠMT ČR, odboru sportu a snažil jsem se vysvětlovat souvislosti o tom, jaká letos bude dotace-stejně jako loni nebo žádná?
Odpovídál: Váš projekt se nachází v ostatních programech a ještě je ve fázi rozhodování s experty do konce července letošního roku. Reagoval jsem: Naše aktivity je náročnější, než je součásný Český svaz neslyšících sportovců, který se vůbec nezajímá o tenis, právě proto jsem vyvíjel takový nátlak, aby náš svaz nemusel zastavit svou činnost. A aby se nám povedlo získat dotaci jako loni nebo nižší a hlavně, že naše aktivity budou pokračovat.

Milí členové, sděluji, že trénink bude přerušen ze dne 21.července 2008 kvůli nejasné dotaci. Prozatím místo bude na trénink od příštího týdne 21.července 2008 ve stejném době. Místo: TJ na Křečku. Spojení na stanici SKALKA, pak bus č. 271 výstup na VARTĚ, pěšky cca 300 metrů.
Děkuji za pochopení.


TOPlist
ČTSN 2014