Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

I. Škodovka Open v tenise neslyšících v Mladé Bole


I. Škodovka Open pro neslyšící ženy a muže se konala v tenisové hale v Mladé Boleslavi, tento název souvisí se s názvem "Škodovka" starší typ vozů naší republiky. Současná Škoda Auto, a.s. rozhodla finančně podporovat naší tenisovou akci.
Tenisté Roman Lupoměský ani Vít Procházka si zde nezahráli. Třetí nasazený Robert Novák během čtyřiceti minut dosáhl vítězství ve finále proti Karlu Saitlovi. A překvapivou vítězkou v soutěži žen je Kvasničková z FF UK, obor čeština komunikace neslyšících. Kvasničková porazila Čechovskou z Prahy v tie-break 6:6 (6:8). Teprve letos se uspořádala tenisová akce pro ženy, která dříve vůbec nebyla zahájena v čele ČTSN. Ředitel turnaje Roman Lupoměský gratuloval a poděkoval všem účastíkům soutěže.

Výsledky žen a mužů:
Čechovská - Švajerová 6:0
Kebzová - Kvasničková 0:6
Švajerová - Kebzová 3:6
Kvasničková - Čechovská 7:6 (8:6)
Čechovská - Kebzová 7:6 (7:1)
Kvasničková - Švajerová 6:0

1.místo Kvasničková
2.místo Čechovská
3.místo Kebzová
4.místo Švajerová

Saitl - Eichler 7:5
Novák - Veselý 6:0
Cíla,st.-Cíla,ml. 0:6
Doubravský - Novák 1:6
Saitl - Cíla,st. 6:0
Cíla,ml.- Eichler 4:6
Doubravský - Veselý 6:1
Eichler - Cíla,st. 6:0
Saitl - Cíla,ml. 6:7 (8:10)

Semifinále:
Eichler - Novák 2:6
Saitl - Doubravský 6:3

Finále:
Novák - Saitl 6:1

O 3.místo:
Eichler-Doubravský 6:1

Do semifinálového utkání pro muže nečekaně postoupili čtyří hráči včetně Romana Doubravského z Mladé Boleslavi, který hrál naposled tenis před deseti lety a který deklasoval Saitla v semifinále 3:6. Eichler z Nymburku se dostal do semifinále proti našemu nejlepšímu hráči Novákovi. Vyhrál Novák. O třetí místo bojovali Doubravský a Eichler, v tomto zápase zvítězil Eichler 6:1. Saitl z Prahy prozradil, že se letos s Novákem utkal již podruhé ve finále, ale nepřišel o triumf.


Foto:
        
        
        
        TOPlist
ČTSN 2014