Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Přípravený dopis pro ČSNS


Vážený pane,

zápis č.5 ze zasedání Českého svazu neslyšících sportovců v Brně mi pan Kadleček ukázal, a je v něm poznámka od Mgr. Bystroňa: Pan Lupoměský měl o STK komise zájem, bohužel do dnešního dobu se nijak neprojevil ve veřejné činnosti.
Proto právě ho píši v této věci. Jak si pan Volejník vpomínál, byl jsem ochoten převzít funkci STK komise na zasedání v Dejvicích v lonském roce, zatímco ještě jsem nebyl pověřen STK tenisu od svazu neslyšících sportovců jako oficiální. Proto jsem nic nedělal v čele tenisu neslyšících v rámci ČSNS. Počátkem června jsem ho předložil svůj návrh, který by se shodoval na spolupráci "koaliční" dvou zájmů ČTSN a ČSNS. Později můj návrh zamítl on.
Pane prezidenti, pokud měl zájem ještě o mne, jak myslím. Že se s ním známe již dost dlouho. Prý musí přemýšlet o tom, jak vidí situaci neslyšících do budoucna, zejména dětí a mládeže. Je velice málo zájemců se stykem ve sportu! Náš tenisový svaz neslyšících je sice malý, ale má mnohem šiřší aktivity než ostatní organizace.
STK komise má stále volné místo předsedy STK tenisu. Přišel jsem iteračně s nabídkou obsadit pozici Romanem Lupoměským. V tom dopise jsem se obrátil rovnou na ČSNS k panu Volejníkovi. Budu zvědav, jak dopadne její nabídka o místo STK. Vloni jsme se dohodli jen ústně, ale nebylo to oficiální.


TOPlist
ČTSN 2014