Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Druhý e-mail pro ČSNS


Vážený pane příteli Vojtěchu,

obdržel jsem Váš e-mail ze dne 14.11.2008. Nebudeme se spolu prát a vyřešíme to diplomaticky. Měl jsem zájem o funkci STK-tenisu, ale překvapivě a upřímně gratuluji panu Aleši Matuškovičovi ze SKN Brno. Ale Vás upozornuji, že ke své práci musí přistupovat zodpovědně a plnit své povinnosti, nejenom M ČR tenisu neslyšících v Brně. Rovněž by měl zajistit účast na ME, MS dokonce Deaflympiad v tenise neslyšících jednoho či dvou tenistů do reprezentačního týmu. Měl by si udělat svůj rýsovací plán na dopředu na 2010! Znám ho a vím, že není snadné převzít zodpovědnost za celou republiku. A vím, že má velice málo zkušeností s pravidly tenisu.

Pane Vojtěchu, žádal bych se Vás o toto, v roce 2009 budou tenisové dvorce někde v českých regionech, ale nesouhlásím s Brnem jako letos. Doporučil bych, že by tato akce měla trvat spíše dva dny než celý den. Vím, že je to finančně náročné, od koho budou peníze pro rok 2009 zajištěny od STK tenisu, ČSNS či od Svazu zdravotně postižených sportovců? Do kategorie bych se ještě zařadil pro čtyřhry ženy a muži. Je to možné?

Vím, že tyto věci nemohu řešit s Vámi osobně, měl bych se obrátit rovnou na pana Matuškovičovi, a pevně držím palce, že ten bude svou funkci absolutně zvládat.

S pozdravem

Roman Lupoměský
Prezident ČSNS


TOPlist
ČTSN 2014