Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

"Novakův stav se zhoršil,ale vyhrál"


Cestou do finále se dostali velice favorité turnaj Vít Procházka a Robert Novák. Hrálo se na devět vítězných gamů. Finále bylo dramatické. Prý Novák se rycheji dostal do vedení 5:1, avšak nebyl konce. Procházka utkání nevzdával, postupně snižoval skóre, až se mu podařilo vývoj otočit na 7:6.Novakův stav se zhoršil, ale se nevzdával utkání,kde se přes jeho riskantními uděry srovnal stav na 7:7 a následně sebral Prochazkův servis a tím vývoj otočilna 8:7 a svým podáním nedal protivníkovi šanci a dosáhl vítězného konce 9:7. Napsal to Vít Procházka.
Nic zvláštního pro něj tam nebylo,ale měl rád tvrdý povrch,než antuka. Od prvního utkání bylo mu zle souvísející se s chřípkou, ale to mu nevadilo, hlavně by chtěl zahrát. Což ho překvapilo výkon Procházky,jak předtím si myslel, že automaticky ho porazel. Nakonec opravdové štěstí Novák zvítězil. Říkal to Novák.


TOPlist
ČTSN 2014