Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

V Nizozemsku náš tým skončil na šestém místě


Zúčastnilo se přibližně 40 neslyšících i nedoslýchavých tenistek a tenistů z 13 klubů a ze 6 států.
Procházka, Lupoměský a Novák vyhráli se skupinou A proti belgickému týmu 3:0, pak rovněž porazili hladce rakouský týmu 3:0. Poté Lupoměskému podlehl náhle prvý ze tří vítězných zápasů ve skupině A. Jak nehrající kapitán z Mnichova říkal, že Pro Lupoměského byl skvělý hráč, ale nedal ani filozovat na míče. I Novák zase neuspěl s mnichovským týmem i ve čtyřhře prohráli Novák a Procázka. Paté až šesté místo náš tým nastoupil opět proti belgickému týmu a naši hráči byli prohrou zklamáni.
Ex-profesionální tenisté Paul Haarhuis a Jacco Eltingh z Nizozemska nebyli přítomni na Mezinárodní turnaji neslyšících v Eindhovenu, ale vzkaz od nich převzal předsdeda De Groentjesu: De Groentjes letos slaví již šesté pětiletí a ctěli by pogratulovat zejména neslyšícím hráčům. Na turnaji je účast sportovců s několika zemí a udržují tak dobré kontakty a oni jim přejí vše nejlepší.

Podrobné výsledky jsou k dispozici. >>> zde vysledky A >>> zde vysledky B

Foto: Mezi Českým tenisovým svazem neslyšících a Bergfreund.
  


TOPlist
ČTSN 2014